Sale konferencyjne

01
Sala konferencyjna o powierzchni 50 m2
02
Aranżacja i układ stołów na życzenie
03
Dostęp do maszyny druk/ksero/skan
04
Agregat prądotwórczy – rezerwowe zasilanie w energię elektryczną
05
Sala przeznaczona dla 30 osób
06
Klimatyzacja i wentylacja
07
Dostęp do Internetu
08
Bezpłatne parkingi
09
Mała sala szkoleniowa
10
Wyposażenie: projektor, ekran, tablica
11
Catering – możliwość zamówienia na miejscu
12
Ochrona i monitoring

Oferujemy do wynajęcia salę konferencyjną w Rybniku o powierzchni 50 m2, przeznaczoną dla maksymalnie 30 osób. Nasza sala konferencyjna jest klimatyzowana i wentylowana mechanicznie, z dostępem do Internetu WI-FI, usług biurowych – idealna na konferencje, szkolenia, spotkania. Wyposażenie sali konferencyjnej to: projektor multimedialny, ekran, tablica suchościeralna. W naszym centrum konferencyjnym istnieje również możliwość zamówienia cateringu na organizowane spotkanie. W naszej sali konferencyjnej proponujemy dowolną aranżację stołów, adekwatnie do potrzeb Klienta.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do Klienta. W naszym centrum konferencyjnym można zorganizować konferencje w kilku mniejszych salach konferencyjnych. Stosownie do rodzaju spotkania, konferencji, szkolenia, nasze sale konferencyjne mogą zostać przygotowane według wymagań Klienta. Dostępność wielu bezpłatnych miejsc parkingowych na naszym bezpiecznym, monitorowanym terenie może być kolejnym atutem przy wyborze najlepszego miejsca na konferencję na Śląsku. Nasze oferty są rzetelne i nie zawierają „małych druczków”, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami sal konferencyjnych.

Nasz strona korzysta z Cookies, dostęp i/lub ich przechowywanie możesz ustawić w przeglądarce.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Ballyvesey Holdings Polska Sp. z o. o.

ul. Podmiejska 95

44-207 Rybnik

biuro@ballyvesey.pl

                                                                                                                                              © 2005-2015 Ballyvesey Holdings Polska Sp. z o. o.                                                              Projekt i wykonanie: SEMkonsultant.PL