Biura

01
Biura małe - od 20 m2
02
Biura z klimatyzacją
03
Moduł alarmowy
04
Bezpłatne parkingi
05
Biura duże - od 50 m2
06
Biura przygotowane indywidualnie dla Klienta
07
Internet - łącze radiowe, światłowodowe
08
Agregat prądotwórczy – rezerwowe zasilanie w energię elektryczną
09
Indywidualne kompleksy biurowe
10
Biura gotowe do wynajęcia
11
Zaplecze socjalne (kuchnia, toalety)
12
Ochrona i monitoring

Oferujemy: wynajem małych biur w Rybniku o powierzchni od 20 m2, duże biura na wynajem w Rybniku o powierzchni od 50 m2 oraz indywidualne kompleksy biurowe, w obszarze przemysłowym miasta. Nasze biura znajdują się w niedalekiej odległości od miast ościennych (Żory, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój, Racibórz) oraz drogi krajowej nr 78, autostrad A1 i A4, a także granicy czeskiej. Atutem oferowanych powierzchni biurowych jest ich lokalizacja, dostosowanie do indywidualnych potrzeb Klienta, dogodny dojazd. Dysponujemy szeroką gamą możliwości w przypadku małych i dużych biur do wynajęcia. Oferujemy: biura małe, duże biura, biura pojedyncze, kompleksy biurowe, biura klimatyzowane, biura umeblowane, biura o różnym układzie, przygotowywane według pomysłu i aranżacji Klienta.

Nasze biura są gotowe do wynajęcia, wyposażone w pełną infrastrukturę teletechniczną, z dostępem do wszystkich mediów oraz z możliwością skorzystania z usług biurowych i komfortowej sali konferencyjnej. Na naszym terenie dostępne są bezpłatne miejsca parkingowe dla Klientów, a ochrona i monitoring zapewnia bezpieczeństwo. Potrzeby Klientów są dla nas wyzwaniem, więc wychodząc im naprzeciw, jesteśmy otwarci na rozmowę i negocjacje. Nasza rzetelna i elastyczna umowa umożliwia tworzenie długotrwałych relacji z Klientami, opartych na szacunku i zaufaniu.

Nasza bogata oferta najmu pozwala na znalezienie idealnego miejsca do prowadzenia działalności. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami małych i dużych biur na Śląsku.

Nasz strona korzysta z Cookies, dostęp i/lub ich przechowywanie możesz ustawić w przeglądarce.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Ballyvesey Holdings Polska Sp. z o. o.

ul. Podmiejska 95

44-207 Rybnik

biuro@ballyvesey.pl

                                                                                                                                              © 2005-2015 Ballyvesey Holdings Polska Sp. z o. o.                                                              Projekt i wykonanie: SEMkonsultant.PL