Place, parkingi

01
Place składowe
02
Place utwardzone
03
Monitoring
04
Dostęp 24/7
05
Parkingi
06
Powierzchnie od 100 m2
07
Ochrona
08
Tereny zielone pod budowę Design & Build
09
Parkingi TIR
10
Teren ogrodzony
11
Agregat prądotwórczy – rezerwowe zasilanie w energię elektryczną
12
Tereny komercyjne

Oferujemy wynajem placów składowych i parkingowych przeznaczonych dla samochodów ciężarowych o łącznej powierzchni ponad 1,5 ha w Rybniku. Wynajem naszych placów składowych i parkingowych dla samochodów ciężarowych rozpoczyna się od 100 m2. Nasze parkingi są utwardzone, a dojazd do nich prowadzi drogą asfaltową, ciągnącą się od głównej bramy wjazdowej. 

Nasze place składowe i parkingowe znajdują się w obszarze przemysłowym miasta oraz w bliskiej odległości od autostrady A4 oraz A1. Dzięki położeniu Parku Biznesu Ballyvesey w niedużej odległości od miast ościennych (Żory, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój, Racibórz, Gliwice), place składowe stanowią idealne miejsce na magazynowanie różnego rodzaju sprzętu i materiałów, a utwardzone parkingi – na postój dla samochodów ciężarowych.

Głównym atutem naszych parkingów i placów składowych jest bezpieczeństwo gwarantowane przez system monitoringu, ochronę 24/7 oraz ogrodzenie całego Parku Biznesu. Mając na uwadze wymagania Klientów, stale podnosimy jakość świadczonych przez nas usług. Rzetelnie podchodzimy do każdego Najemcy, gwarantując tym samym satysfakcję oraz profesjonalną realizację umowy.

Nasze oferty nie zawierają „małych druczków”, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami placów składowych i parkingowych dla samochodów ciężarowych na Śląsku.      

Nasz strona korzysta z Cookies, dostęp i/lub ich przechowywanie możesz ustawić w przeglądarce.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Ballyvesey Holdings Polska Sp. z o. o.

ul. Podmiejska 95

44-207 Rybnik

biuro@ballyvesey.pl

                                                                                                                                              © 2005-2015 Ballyvesey Holdings Polska Sp. z o. o.                                                              Projekt i wykonanie: SEMkonsultant.PL