Hale magazynowe

01
Hale od 66 m2
02
Hale nieogrzewane
03
Bezpłatne parkingi
04
Ochrona i monitoring
05
Hale o wysokości od 5 m do 12 m
06
Bramy segmentowe
07
Dostęp do mediów i łącza internetowego
08
Agregat prądotwórczy – rezerwowe zasilanie w energię elektryczną
09
Hale ogrzewane
10
Zaplecze socjalne
11
Posadzka przemysłowa
12
Moduł alarmowy

Oferujemy: ogrzewane hale i magazyny, hale i magazyny nieogrzewane o różnym metrażu na wynajem, w obszarze przemysłowym miasta Rybnika, na Śląsku. Atutem magazynów jest bardzo dobra lokalizacja, wygodny dojazddużo bezpłatnych miejsc parkingowych dla samochodów pracowników i gości oraz oferta najmu przygotowana dla indywidualnych potrzeb Klienta. Magazyny do wynajęcia posiadają dostęp do wszystkich mediów (w tym dedykowany moduł alarmowymonitoring), zaplecze socjalne, na życzenie dostęp do sieci teletechnicznej (Internet, telefon).

Do atutów naszej oferty hal do wynajęcia zaliczyć należy także lokalizację na bezpiecznym, monitorowanym terenie, ale przede wszystkim indywidualne podejście do Klienta, zapewniające przygotowanie kompleksowej oferty bez „małych druczków”. Zapewniamy wsparcie teletechniczne i obsługę przez profesjonalny zespół pracowników. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami ogrzewanych i nieogrzewanych hal magazynowych w Parku Biznesu Ballyvesey i skontaktowanie się w celu otrzymania przejrzystej i rzetelnej oferty najmu.

Nasz strona korzysta z Cookies, dostęp i/lub ich przechowywanie możesz ustawić w przeglądarce.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Ballyvesey Holdings Polska Sp. z o. o.

ul. Podmiejska 95

44-207 Rybnik

biuro@ballyvesey.pl

                                                                                                                                              © 2005-2015 Ballyvesey Holdings Polska Sp. z o. o.                                                              Projekt i wykonanie: SEMkonsultant.PL